• -30%

   9191041

   Детски обувки
   розева
   1. Цена : № 33-39 2499 MKD
    1749 MKD

   Дизајнерски патики во бледо розева боја со јасен класичен дизајн.Прицврстувањето е со врвки за стабилно приспособување кон стапалото.Тие имаат мека јака и природна постава за носење удобност. Поседуваат систем Flexi Step за флексибилност.

    

    

   • Последно разгледани
  • Спореди
   Затвори
   Отвори
   Няма резултат