• Ново

   9191011

   Детски патики
   тегет
   1. Цена : 27-40 2599 MKD

   Модерни патики во темно сина боја со акцентирани детали и двобоен ѓон. Моделот е со две велкро-лепенки за брзо и лесно облекување. Тие имаат мека јака и природна поставата за дополнителна удобност. Ѓончето е со систем Flexi Step за удобност при одење.

    

    

   • Последно разгледани
  • Спореди
   Затвори
   Отвори
   Няма резултат