• Ново

   8191062

   Детски патики
   розева
   1. Цена : 20-24 2399 MKD

   Патики за најмалите девојчиња со атрактивно, удобно ѓонче за лесно движење со систем Flexi step. Подкрената во предниот дел со протектор во зоната на прстите, за заштита од повреда. Зајакната пета за поголема стабилност, мека крагња и природна постава за удобност. Со две велкро лепенки за лесно облекување. Елегантен јасен изглед во бледо розе со изразени пролетни елементи и апликации.

    

    

   • Последно разгледани
  • Спореди
   Затвори
   Отвори
   Няма резултат